Cariere IBS

Junior Contabil

International Brand Stores Romania este o companie tanara si dinamica care face parte dintr-o companie internationala. Noi oferim clienţilor noştri o gama diversificata de bauturi alcoolice si non alcoolice, in en-gros, HoReCa, precum si retele de distributie cu cele mai profesioniste servicii şi cele mai bune preturi atat la nivel local în Romania, cat si la nivel international.

Candidatul ideal

Ai cunostinte in domeniul financiar contabil;
Ai cunostinte minime privind documentele financiar-contabile primare si reglementarile in domeniu;
Ai bune abilitati utilizate in Microsoft Office (Word, Excel, Outlook);
Esti o persoana organizata, punctuala, responsabila, orientata spre rezultate.
Experienta in domeniu constituie un avantaj.

Responsabilități principale

Organizeaza si inregistreaza documentele contabile primare in softul companiei (facturi, bonuri fiscale), conform procedurilor interne;
Verificarea jurnalelor de TVA – cumparari si vanzari;
Intocmirea dispozitiilor de plata/incasare;
Intocmirea rapoartelor lunare;
Acordarea de suport departamentului financiar la solicitarea acestora;
Alte activitati in corelatie cu specificul postului.

Beneficii

1. Salariu de inceput
2. Creșteri salariale în funcție de performanțe
3. Decontarea transportului/ transport organizat de către firmă
4. Ore de lucru 0830 –, din care 1 ora pauză.
5. Catering din partea firmei
6. Discount de angajat la achiziționarea băuturilor
7. Oportunitatea de a lucra în noua locație a companiei, dotată complet cu tot ce este nevoie pentru a crea un mediu de lucru ideal și unde vei putea să-ti pui calitățile în valoare.
8. Tichete de vacanta
9. 24 zile concediu de odihna

Încarcă CV

Carbon Champagne este acum disponibila in Romania exclusiv prin IBS