Cariere IBS

Front desk officer

Salut și bine te-am găsit!
Noi suntem compania International Brand Stores. Suntem importator direct si furnizor de băuturi alcoolice pentru sute de clienți, distribuitori, HoReCa, lanțuri de magazine şi suntem pasionați de băuturi de calitate.

Căutăm o persoană ambițioasă, muncitoare, pro-activă și multi-tasking. Job-ul este unul all-round cu multe taskuri diferite (din diferite departamente). Pentru noi, NU este relevanta experienta in domeniu, ci dorinta de a invata lucruri noi.

Candidatul ideal

1. Ai cunoștințe medii de operare PC
2. Ai cunoștințe medii în Microsoft Office, în special Microsoft Excel
3. Esti o persoană prietenoasă, încrezatoare și profesionistă
4. Ai bune abilități de comunicare
5. Ești coechipier/ă

Responsabilități principale

Înregistrarea cererilor de concedii sau învoiri, preluate de la colegi, centralizate și predate către contabilitate în vederea pregătirii statelor de plată
Înregistrarea concediilor medicale, preluare de la colegi și predare la sfârșit de lună pentru statul de plată (evidență ore suplimentare, zile CO, zile CM, etc).
Programare angajați la PSI și medicina muncii
Pontaj angajați
Întocmirea tabelului de curățenie în depozit (o dată pe lună)
Curățare aparat de cafea
Organizarea și verificarea modului în care se efectuează curațenia
Acordarea de numere de înregistrare în Registru Intrare-Ieșire
Evidența în registru a persoanelor care intră în clădire
Comenzi birotică, consumabile
Comenzi curierat
Recepție catering
Dosare ANSVA
Preluarea documentelor de la transportatori, interacțiune cu șoferii
Recepții TIRURI, șoferi de TIR etc.

Beneficii

1. Salariu de inceput
2. Creșteri salariale în funcție de performanțe
3. Decontarea transportului/ transport organizat de către firmă
4. Ore de lucru 0830 –, din care 1 ora pauză.
5. Catering din partea firmei
6. Discount de angajat la achiziționarea băuturilor
7. Oportunitatea de a lucra în noua locație a companiei, dotată complet cu tot ce este nevoie pentru a crea un mediu de lucru ideal și unde vei putea să-ti pui calitățile în valoare.
8. Tichete de vacanta
9. 24 zile concediu de odihna

Încarcă CV

Carbon Champagne este acum disponibila in Romania exclusiv prin IBS